Araç Lisansları
BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM
Araç Lisansları

Araç Lisansları

Atık Taşıyan Firmalar için, T.C. Ankara Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından aldığımız Araç Lisanslarımız ile Taşınacak Atıkların Tehlikelilik özellikleri H2, H3-A, H3-B, H4, H5, H6, H7, H8, H9, H10, H11, H12, H13, H14 olmak üzere tanımlanmıştır. Ayrıca taşınacak atıkların kodları (AYGEİY) atık kodları bu belge ekinde listelenmektedir.

Bu kapsamda tehlikeli mal taşımacılığı sürücü eğitim sertfikaları, atık taşımaya uygun donanıma haiz araçlar ve taşınacak atıkların kodları ada aşağıdaki  araç lisans belgesi (pdf) dökümanından incelenebilecektir.

1968 yılında, Burhan ÜLGER  tarafından kurulan ve geri dönüşüm sektöründe  faaliyet gösteren firmamız; sektördeki talep ve beklentileri tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendiren BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM, rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış, yasalara uyum ve kaliteden asla ödün vermeyen, müşterilerinin değişen istek ve beklentilerine duyarlı; sürekli kendisini yenileyen ve iyileştiren anlayışıyla sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

Geri Dönüşüm Sektöründe, "Önce İnsan!" prensibiyle; Doğa ve Çevre Dostu Geri Dönüşüm yapan firmamız, tüm ihtiyaçlarınızda 1968'den bu yana tecrübe ve deneyimiyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Başarının, ancak inandığımız etik değerler ve güçlü bir vizyon ile gerçekleşeceğine inanan BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM, siz değerli paydaşlarına çözüm üretmeye, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor.Araç Lisansları
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı ilgili İl Müdürlükleri, İzin ve Denetim Genel Müdürlüklerinden BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM olarak aldığımız tüm izin ve lisans belgelerimizle kamu ihaleleri ve ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet konularımızla yanınızdayız.

Ankara'da merkez ve şube adreslerimiz ve gezici araçlarımızla tüm sanayi merkezleri ve organize sanayi bölgeleri başta olmak üzere, çevre iller dahil tüm Türkiye içinde geri dönüşüm, atık toplama ve ara depolama alanında bilgi ve danışmanlık başta olmak üzere tüm taleplerinizde bize yazın, biz sizi hemen arayalım!

Çağrı Merkezimiz : +90 312 396 49 90 | E-mail : info@burhangeridonusum.com