Burhan Geri Dönüşüm - BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM
Burhan Geri Dönüşüm
Burhan Geri Dönüşüm

Burhan Geri Dönüşüm

           1968 yılında, Hacı Burhan ÜLGER  tarafından temelleri atılan firmamız; sektördeki talep ve beklentileri tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendiren BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM şirketi 2002 yılında kurulmuş olup, rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış, yasalara uyum ve kaliteden asla ödün vermeyen, müşterilerinin değişen istek ve beklentilerine duyarlı; sürekli kendisini yenileyen ve iyileştiren anlayışıyla sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

           Geri Dönüşüm Sektöründe, "Önce İnsan!" prensibiyle; Doğa ve Çevre Dostu Geri Dönüşüm yapan firmamız, tüm ihtiyaçlarınızda 1968'den bu yana tecrübe ve deneyimiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

           Kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir anlayışa sahiptir.

           Başarının, ancak inandığımız etik değerler ve güçlü bir vizyon ile gerçekleşeceğine inanan BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM, siz değerli paydaşlarına çözüm üretmeye, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor.

 

 

        Çevre Sağlığına Uygun çalışmalarımızla, Ülke Ekonomisine Pozitif Geri Kazanım için...

        BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM, müşterilerimizi ve onların beklentilerini tüm süreçlerimizin merkezinde tutar, haklarını gözetir ve onlara değer katan anlayışıyla atık ara depolamadan tehlikeli atık geri dönüşümüne, hurda metal alım satımından atık elektrikli ve elektronik eşya işlemeye ve diğer hizmetleri de dahil çözüm ortağınız olarak siz değerli müşterilerine Ankara Hurdacılar Sitesi merkez ve KahramanKazan şubelerinden destek olmaktadır.

        Kaliteden ödün vermeyen, güncel gelişmeleri yakından takip eden; yenilikçi ve çevreye duyarlı BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM, müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına sahip olduğu çevre izin ve lisans belgeleri ve uyguladığı kalite yönetim sistemi ile hizmet veren bir firmadır.