Ömrünü Tamamlamış Muhtelif Araç Lastikleri Depolama
BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM
  • Ömrünü Tamamlamış Muhtelif Araç Lastikleri Depolama

    Ömrünü Tamamlamış Lastik Depolama

TEKLİF FORMU


Kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir anlayışa sahiptir.

Ömrünü Tamamlamış Lastik Depolama İzin Belgesi ile, kaplama veya yeniden kullanım imkanı olmayan lastiklerin çevre sağlığı açısından olduğu kadar; ekonomiye tekrar döndürülmesi son derece önemlidir. Alınan izin ve lisans konusu olan tüm türlerde, firmamıza muhtelif araçlara ait ömrünü tamalamış lastik depolama hizmeti verme imkanı sağlanmıştır.

Ankara Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden alınan Ömrünü Tamamlamış Lastik Depolama İzin Belgesi ile belirtilen şartlara uyumluluk neticesinde yönetmelik kapsamında alınan ve çalışma koşullarının ilgili alanlarda hizmet veren BURHAN Geri Dönüşüm olarak

Yenilikçi yaklaşımları desteklemeyi, çalışanlarımızın teknik ve davranışsal yetkinliklerini arttırmayı,

Paydaşlarımızla birlikte sosyal sorumluluklarımızı yerine getirerek, sürdürebilirliği sağlayacak şekilde üretimi gerçekleştirmeyi,

Süreçlerimizin performansını ölçümleyerek, sürekli iyileştirmeyi sağlamayı,

Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle karşılıklı fayda ilişkileri içerisinde güvene dayalı işbirliği sağlamayı ve sürdürmeyi,

Ürün ve hizmetlerimizi etkileyen ulusal uluslararası mevzuatı ve ilgili diğer şartları takip edip uygulanmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Başarının, ancak inandığımız etik değerler ve güçlü bir vizyon ile gerçekleşeceğine inanan BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM, siz değerli paydaşlarına çözüm üretmeye, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor.

İşyerimizdeki ve çalıştığımız paydaşlarımızın iş alanlarında her türlü faaliyet sırasında yaralanmaları ve sağlık bozulmalarını engellemek amacıyla; riskleri belirler, değerlendirir ve etkilerini en aza indirmek için önlemler alırız.

İş sağlığı ve güvenliği (İSG) yönetimini ve performansını sürekli izler ve iyileştiririz.

Geri Dönüşüm Sektöründe, "Önce İnsan!" prensibiyle; Doğa ve Çevre Dostu Geri Dönüşüm yapan firmamız, tüm ihtiyaçlarınızda 1968'den bu yana tecrübe ve deneyimiyle hizmet vermeye devam etmektedir.


Ömrünü Tamamlamış Lastik Depolama kategorisinde yer alan Ömrünü Tamamlamış Muhtelif Araç Lastikleri Depolama hizmetimizle ilgili olarak her türlü lojistik ve danışmanlık desteği sağlamaktayız.


BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM olarak kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir anlayışa sahibiz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında hizmet prensibiyle hareket eden BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM; Ömrünü Tamamlamış Muhtelif Araç Lastikleri Depolama hizmetimizle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleriyle birlikte her zaman arayabileceğiniz ve güvenilir bir çözüm ortağınız olacaktır.

Ömrünü Tamamlamış Muhtelif Araç Lastikleri Depolama için en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri için bizlerden talepte bulunun; bizler de hemen size ulaşalım isteriz.