Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya İşleme
BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM
  • Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya İşleme

    Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya İşleme

TEKLİF FORMU


ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünden belirtilen şartlara uyumluluk neticesinde yönetmelik kapsamında alınan ve çalışma koşullarının ilgili alanlarda tanımlandığı  ; ATIK ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EŞYA İŞLEME BELGESİ ile izin ve lisans konusu olan ve belge ekinde gösterilen tüm kodlarda firmamıza hizmet verme imkanı sağlanmıştır.

Tesisimizde R12 Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya işlenmesi yapılmaktadır. 

❖ Bilgisayar Parçaları,

❖ Ses/Görüntü Aygıtları,

❖ Tıbbi Cihazlar,

❖ Sunucu,

❖ Cep Telefonu,

❖ Devre Kartları,

❖ Panel,

❖ Harddisk - Ram - İşlemci.

Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya İşleme (R12) belgemiz ile; ıskartaya çıkmış elektrikli ve elektronik ekipmanların geri dönüşüm hizmeti verilmektedir.

Kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir anlayışa sahiptir.

Yenilikçi yaklaşımları desteklemeyi, çalışanlarımızın teknik ve davranışsal yetkinliklerini arttırmayı,

Paydaşlarımızla birlikte sosyal sorumluluklarımızı yerine getirerek, sürdürebilirliği sağlayacak şekilde üretimi gerçekleştirmeyi,

Süreçlerimizin performansını ölçümleyerek, sürekli iyileştirmeyi sağlamayı,

Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle karşılıklı fayda ilişkileri içerisinde güvene dayalı işbirliği sağlamayı ve sürdürmeyi,

Ürün ve hizmetlerimizi etkileyen ulusal uluslararası mevzuatı ve ilgili diğer şartları takip edip uygulanmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

ÇEVRE İZİN VE LİSANS BELGESİ (Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya İşlemeile tesise kabul edilecek atıklar ve kodları da bu belge ekinde görülebilir. 

Başarının, ancak inandığımız etik değerler ve güçlü bir vizyon ile gerçekleşeceğine inanan BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM, siz değerli paydaşlarına çözüm üretmeye, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor.

İşyerimizdeki ve çalıştığımız paydaşlarımızın iş alanlarında her türlü faaliyet sırasında yaralanmaları ve sağlık bozulmalarını engellemek amacıyla; riskleri belirler, değerlendirir ve etkilerini en aza indirmek için önlemler alırız.

İş sağlığı ve güvenliği (İSG) yönetimini ve performansını sürekli izler ve iyileştiririz.

Geri Dönüşüm Sektöründe, "Önce İnsan!" prensibiyle; Doğa ve Çevre Dostu Geri Dönüşüm yapan firmamız, tüm ihtiyaçlarınızda 1968'den bu yana tecrübe ve deneyimiyle hizmet vermeye devam etmektedir.


Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya İşleme kategorisinde yer alan Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya İşleme hizmetimizle ilgili olarak her türlü lojistik ve danışmanlık desteği sağlamaktayız.


BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM olarak kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir anlayışa sahibiz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında hizmet prensibiyle hareket eden BURHAN GERİ DÖNÜŞÜM; Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya İşleme hizmetimizle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleriyle birlikte her zaman arayabileceğiniz ve güvenilir bir çözüm ortağınız olacaktır.

Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya İşleme için en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri için bizlerden talepte bulunun; bizler de hemen size ulaşalım isteriz.